Konsulting IT

Dla Instytucji:
Działamy w branży Instytucji Publicznych znając dobrze realia tworzenia zleconego projektu pod kątem wymagalności jak również odpowiedzialności za powierzone zadanie. Budujemy systemy, które dzięki odpowiedniemu systemowi zarządzania można rozbudowywać o kolejne klocki tak by projekt mógł być również perspektywiczny w rozbudowie.

Dzięki doświadczeniu we współpracy z Instytucjami głównie Warszawskimi i Poznańskimi nauczyliśmy się dobrze rozpoznawać potrzeby i wymagania.

 

Dla Firm:
Działamy na rynku konsultingu dla firm od 2008 r. tworząc projekty o różnym stopniu zaawansowania i skomplikowalności. Podejmujemy się niemal każdego projektu, który w naszej ocenie jesteśmy w stanie przeprowadzić. Zazwyczaj rozpoczynamy pracę od dobrego rozeznania się w branży, wykorzystując do tego myślenie o temacie w sposób dookoła. Angażujemy w zależności od potrzeby różne środowiska. Takie podejście daje możliwości zastanowienia się nad stworzeniem badań na temat projektu. Co w rezultacie dostarcza użytecznej wiedzy z zadanego procesu. Projektując proces i konsultując go z Klientem mamy możliwość dokładnego sprecyzowania potrzeb i zamierzonych efektów.

 

Dla Osób Indywidualnych:
Projektujemy indywidualne rozwiązania biznesowe jak również dedykowane rozwiązania pod zamówienie.

Jeśli założeniem jest stworzenie funkcjonalnego produktu to świadczymy usługi doradcze w zakresie dostosowania odpowiednich metod i zasad programowania. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy w stanie obniżyć koszty produkcji jak również zaprojektować tak produkt by był maksymalnie elastyczny, dopracowany i użyteczny

 

Zobacz portfolio