Portfolio

Wiedza, kreatywność doświadczenie, pasja – doskonale wiemy, jak puste są to slogany, jeśli nie mają odzwierciedlenia w faktach, jak bardzo mogą fałszować obraz. Jesteśmy gentlemanami nie tylko z nazwy – cenimy czyste, oparte o konkrety sytuacje. Dlatego o możliwościach Gentlemen Network niech najlepiej świadczy zaufanie naszych Partnerów. Wybrane projekty:

 

POWERBIKE S.A.

Powerbike S.A. to firma zajmująca się sprzedażą hurtową odzieży oraz akcesoriów motocyklowych w Polsce i krajach ościennych. W swojej ofercie ma wiele światowych marek z branży oraz posiada marki własne. Dla firmy zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy strony internetowe na rynek Czeski i Słowacki. Zoptymalizowaliśmy serwisy pod kątem specyfiki wyszukiwarek oraz dostosowaliśmy przekaz do odpowiedniej grupy docelowej.

powerbike.cz

 

P4 SP. Z O.O.

wdrożenie już przygotowanych plansz HTML (pociętych) do strony internetowej postawionej na Symfony2. Cały system jest gotowy funkcjonalnie, w związku z przerobieniem widoków będą wymagane prace programistyczne aby dostosować aplikację (nowe widoki) Termin to 1.10.2015

 

DACH-METAL WAWRZYNIAK SP.J.

Firma Dach-Metal Wawrzyniak Sp. J. to jeden z liderów sprzedaży pokryć dachowych w południowo-zachodniej Polsce. Przedsiębiorstwo również zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem profesjonalnych linii technologicznych. Firma za naszym pośrednictwem znalazła się w internecie. Tworząc spójną identyfikacje wizualną oraz realizując wiele kampanii marketingowych pozyskujemy nowych klientów. Dla Dach-Metal przeprowadziliśmy kampanie promocyjne, wprowadzające firmę na rynek Ukraiński oraz Rosyjski.

dach-metal.com.pl

 

LION ENERGY GROUP SP. Z. O.O.

Firma Lion EG Sp. z o.o. prężnie działa na rynku inwestycji w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Dla firmy wykonaliśmy pełną identyfikacje wizualną tworząc wszystkie materiały promocyjne i marketingowe. Tworzymy kampanie świadomościowe oraz pracujemy nad pozytywnym wizerunkiem marki Lion EG w internecie.Dla przedsiębiorstwa zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy aplikacje internetową która usprawnia realizacje inwestycji oraz komunikacje z partnerami biznesowymi.

lioneg.pl

 

INSTYTUT TEATRALNY IM. ZBIGNIEWA RASZEWSKIEGO W WARSZAWIE

Instytut Teatralny zajmuje się dokumentacją, promocją i animacją polskiego życia teatralnego. Współpracując na zasadzie konsultingu oraz firmy programistycznej zrealizowaliśmy projekt Teatroteka Szkolna.

teatrotekaszkolna.pl

 

EC2 S.A.

Firma EC2 S.A. tworzy zaawansowane rozwiązania informatyczne. Współpracując z firmą zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy wiele systemów pisanych w różnych językach programowania.

ec2.pl

 

POLNET SP. Z O.O.

Firma Polnet Sp. z o.o. zajmuje się branżą weterynaryjną. Obsługuje zakłady weterynaryjne w Polsce i za jej granicami. Dla firmy wykonaliśmy rozbudowany sklep internetowy oraz dopracowaliśmy identyfikacje wizualną.

polnet-wet.com

 

BESSERGOLD GMBH

Niemiecka firma Bessergold GmbH to liczący się gracz na rynku sprzedaży surowców szlachetnych w Polsce, Czechach i na rodzimym rynku. Dla firmy wykonaliśmy aktualizacje sklepu internetowego na potrzeby sprzedaży w Polsce. Pracujemy nad budową pozytywnego wizerunku marki oraz dbamy o najwyższe pozycje w wyszukiwarce google.pl.

bessergold.pl

 

Wszystkie firmy nie sposób umieścić by nie znużyć odbiorcy, dlatego przedstawiamy część naszych partnerów. Reszta w ekspresowym tempie: