Pozycjonowanie stron internetowych

Rzetelne i świadome działanie kluczem do wysokich pozycji.

 
Internet nie jest przyszłością marketingu, jest jego teraźniejszością. To obecnie największy rynek świata, notujący największą dynamikę. Nie bez przyczyny mówi się, że jeśli kogoś nie ma w internecie, nie ma go w ogóle. Trzeba być widocznym w sieci.

Gentlemen Network zajmuje się moderowaniem odpowiedzi wyszukiwarek na zapytania potencjalnych Klientów. Celem jest obecność firmy w pierwszych kilku wynikach wyszukiwania. Pamiętamy przy tym o przestrzeganiu zasad uczciwego pozycjonowania. Gwarantujemy, że serwisy, które otaczamy opieką, nie zostaną zablokowane przez wyszukiwarki. Przekształcamy kod HTML do postaci maksymalnie atrakcyjnej dla wyszukiwarek oraz zapewniamy odpowiednie linkowanie wewnątrz strony.

Dysponujemy własnym zapleczem kilkuset stron WWW, dzięki czemu generujemy parę tysięcy odwiedzin w miesiącu. Doskonale wypozycjonowane serwisy własne wspierają także witryny naszych Partnerów.

Prowadzimy kampanie świadomościowe, wizerunkowe oraz sprzedażowe. Każdorazowo dobieramy narzędzia i kanały komunikacji dopasowane do produktu, grupy docelowej i spodziewanych efektów. Prowadzimy zintegrowane działania zarówno w mediach tradycyjnych, jak i w internecie.